Медицина и друштво – потписивање индекса код доц. др Данијеле Тиосавлјевић

Медицина и друштво – потписивање индекса

За студенте који су положили испит из предмета „Медицина и друштво” у јануарском, мартовском и мајском испитном року, у складу са епидемиолошком ситуацијом организује се накнадни термин за упис оцена и потписивање индекса за одслушану наставу.

Студенти доносе попуњен индекс и картоне из Медицинске етике и Медицинске социологије (не мора се доносити лично).
У индексу претходно попунити податке о полагању испита:
„Назив предмета” – Медицина и друштво;
„Назив предиспитне обавезе” унети у три реда – Медицинска социологија, Медицинска етика, Социјална медицина;
У делу индекса који служи за оверу првог семестра (друга страна индекса) попунити:
„Назив наставног предмета” -⁠⁠ (одвојено у 2 рубрике)
Медицина и друштво – Медицинска социологија; „Укупан број часова”- Предавања 2, Вежбе 0, Друго 2
Медицина и друштво – Медицинска етика; „Укупан број часова”-⁠ Предавања 2, Вежбе 0, Друго 2.
Картоне попунити личним подацима.
Индексе са картоном оставити на обележеном месту, испред огласне табле Катедре хуманистичких наука, у четвртак, 01. 7. 2021. у периоду од 08:00 до 10:00.
Потписани индекси се преузимају истог дана у периоду од 13:00 до 14:00.

Моле се студенти да се придржавају наведених упутстава, као и прописаних епидемиолошких мера.